Duitslandweb logo Duitslandweb

Meerderheid Duitsers wil Steinmeier als nieuwe president

Kort nieuws - 10 juni 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Meer dan de helft van de Duitsers, 52 procent, vindt minister Frank-Walter Steinmeier (SPD) de meest geschikte opvolger voor bondspresident Gauck. Dat blijkt uit een peiling van TNS Emnid. Minister Wolfgang Schäuble (CDU) volgt op afstand. Hij is de eerste keus bij 35 procent van de ondervraagden. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Groenen winnen in Baden-Württemberg

Groenen winnen in Baden-Württemberg

De uitslag in de deelstaat wordt ook gezien als een graadmeter voor de populariteit van de regering van kanselier Merz.


Lees meer

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

De rechtbank acht niet bewezen dat de AfD in zijn geheel rechtsextreem is. Wat betekent die uitspraak?


Lees meer

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger