Duitslandweb logo Duitslandweb

Bondsdag: Marokko, Algerije en Tunesië veilige landen

Kort nieuws - 13 mei 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse Bondsdag heeft de landen Marokko, Algerije en Tunesië vrijdag toegevoegd aan de lijst veilige herkomstlanden. De Bondsraad, de vertegenwoordiging van de deelstaten, moet ook nog stemmen over de wetswijziging. Door de drie landen als veilig aan te merken wil de regering de asielprocedures voor de Noord-Afrikanen verkorten. De wetswijziging is versneld doorgevoerd door de incidenten tijdens nieuwjaarsnacht bij het station in Keulen. Daar werden vrouwen massaal lastig gevallen, aangerand en beroofd. De daders lijken in meerderheid van Noord-Afrikaanse afkomst. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Merz sluit samenwerking met AfD uit

Merz sluit samenwerking met AfD uit

"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.


Lees meer

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.


Lees meer

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.


Lees meer

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger