Duitslandweb
Politie doet invallen bij rechts-extremisten in Freital
Kort nieuws - 19 april 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen speciale eenheid van de politie heeft dinsdag in Freital in Saksen vijf vermoedelijke rechts-extremistische geweldplegers gearresteerd en een reeks invallen gedaan. De verdachten zouden asielzoekerscentra hebben aangevallen. Ze worden ervan verdacht de 'Gruppe Freital' te vormen en zich schuldig gemaakt te hebben aan mishandeling en poging tot moord. De grootschalige inzet volgt enkele dagen nadat de procureur-generaal het onderzoek naar het extreem-rechtse geweld in Freital had overgenomen. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer:
'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'
Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.
Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn
De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.
Solliciteren bij de Bundeswehr
Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.

Reacties
Geen reacties aanwezig