Duitslandweb
Laatste zitting Bondsraad: Meer geld voor gezinnen
Kort nieuws - 10 juli 2015In de laatste zitting voor het zomerreces heeft de Bondsraad vrijdag nog een volle agenda. De raad heeft besloten tot een reeks financiële voordelen voor gezinnen. De nieuwe veiligheidsregels voor bedrijven, waardoor niet-geautoriseerden geen gebruik meer zouden mogen maken van paternosters (liften), zijn aangepast door de Bondsraad. De liften mogen nu toch gewoon gebruikt worden. Lees meer bij Welt online
Lees meer over 'Politiek':
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.

Reacties
Geen reacties aanwezig