Duitslandweb
AfD dreigt uiteen te vallen
Kort nieuws - 19 mei 2015De eurosceptische partij AfD dreigt uiteen te vallen. Partijvoorzitter Bernd Lucke heeft maandag een groep opgericht die hij Weckruf 2015 noemt en waarin hij kritische partijleden wil verzamelen. Om te verhinderen dat hij daarover de partijleden zou mailen is naar eigen zeggen maandagmiddag zijn toegang tot het mailsysteem van de partij geblokkeerd. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung
Lees meer over 'Politiek':
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.
CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan
Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.
Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan
De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.

Reacties
Geen reacties aanwezig