Duitslandweb
Terreurcel OSS zou 'volledig doordraaien'
Kort nieuws - 7 mei 2015De rechtse terreurcel Oldschool Society (OSS), die gisteren door speciale politie-eenheden is opgerold, had vergevorderde plannen voor aanslagen op salafisten, moskeeën en asielzoekerscentra. "We waren bang dat ze volledig zouden doordraaien", aldus het hoofd van de binnenlandse veiligheidsdienst Verfassungsschutz in Noordrijn-Westfalen. De politie heeft de tot nu toe onbekende terreurcel gisteren met razzia's in meerdere deelstaten opgerold. Daarbij werden vier mensen gearresteerd. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Maatschappij':
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.

Reacties
Geen reacties aanwezig