
Siemens schrapt 4500 banen
Kort nieuws - 7 mei 2015Siemens schrapt 4500 banen, daarvan 2200 in Duitsland. In februari werden ook al 7800 banen geschrapt. Het technologieconcern wil miljarden bezuinigen om winstgevender te worden. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Economie':

Duitsland wordt traag en oud
Duitsland vergrijst sneller dan veel andere Europese landen. De economische gevolgen daarvan zijn ingrijpend, aldus econoom Brzeski.

E-auto centraal op autobeurs IAA
De autoshow IAA in München geeft een hoofdrol aan de e-auto, maar de modellen waarvan de Duitse merken het moeten hebben, hebben nog steeds een verbrandingsmotor.

Staken voor meer schulden
De grote vervoersstaking onderging Duitsland vorige week gelaten. De vraag is of dat zo blijft als de looneisen economische gevolgen krijgen, schrijft econoom Brzeski.

Kapiteinsarmband
De Duitse economie gaat de komende jaren door een serieuze, structurele transitie, waarschuwt econoom en columnist Carsten Brzeski.
Reacties
Geen reacties aanwezig