Duitslandweb logo Duitslandweb

Onmin in coalitie door ruzie over minimumloon

Kort nieuws - 28 april 2015

De stemming in de coalitie van CDU/CSU en SPD is op een dieptepunt beland door geruzie over het minimumloon. SPD-minister Nahles van Werkgelegenheid weigert de door de CDU gewenste aanpassingen in de minimumloonwet door te voeren, die vorig jaar is aangenomen. Daarnaast vindt de CSU dat de SPD de CSU-projecten niet serieus genoeg neemt, zoals het Betreuungsgeld - een subsidie voor ouders die thuis voor hun kinderen zorgen - en de tol. Lees meer bij Zeit Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.


Lees meer

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.


Lees meer

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger