Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitse vliegmaatschappijen: Voortaan 2 mensen in cockpit

Kort nieuws - 27 maart 2015

Duitse vliegmaatschappijen hebben vrijdag besloten dat er voortaan altijd twee mensen aanwezig moeten zijn in de cockpit. Ook werd vrijdag bekend dat de co-piloot eigenlijk ziek was gemeld op de dag van de fatale vlucht van Germanwings. Bij een huiszoeking zijn medische documenten gevonden, maar geen afscheidsbrief. Lees meer bij Tagesschau

Bondspresident Gauck is vrijdagmorgen aanwezig bij de herdenkingsdienst voor de om het leven gekomen scholieren in Haltern. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.


Lees meer

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger