Duitslandweb logo Duitslandweb

Historisch interview met Kohl op tv

Kort nieuws - 24 maart 2015

De ARD zendt dinsdag- en woensdagnacht een historisch interview met Helmut Kohl uit 2003 uit. Het interview duurde zes uur, de ARD heeft er twee delen van 90 minuten van gemaakt. Dit ter gelegenheid van Kohls 85e verjaardag op 3 april. De delen zijn ook al online te bekijken. Kohl spreekt uitgebreid over collega's, de invoering van de euro en over zijn privé-leven. Tot nu toe zijn alleen fragmenten van het interview uitgezonden. Sinds 2008 kan Kohl na een val in zijn huis niet goed meer spreken. Bekijk de beelden bij de ARD

 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Groenen winnen in Baden-Württemberg

Groenen winnen in Baden-Württemberg

De uitslag in de deelstaat wordt ook gezien als een graadmeter voor de populariteit van de regering van kanselier Merz.


Lees meer

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

De rechtbank acht niet bewezen dat de AfD in zijn geheel rechtsextreem is. Wat betekent die uitspraak?


Lees meer

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger