Duitslandweb logo Duitslandweb

Justitie onderzoekt fraude bij ondernemingsraad Volkswagen

Kort nieuws - 12 mei 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Het Openbaar Ministerie in Braunschweig onderzoekt fraude met onkostenvergoedingen van de ondernemingsraad van Volkswagen. Dat heeft het OM vrijdag bekendgemaakt.

Het onderzoek richt zich op vier voormalige en huidige topmanagers van het autoconcern. Die zouden onder meer de voorzitter van de OR een te hoge vergoeding hebben toegekend. Volgens de ondernemingsraad zijn er geen regels overtreden. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Economie':

Duitsland blijft een oase voor PFAS-uitstoters

Duitsland blijft een oase voor PFAS-uitstoters

Duitsland heeft geen maxima voor PFAS-uitstoot. Dat heeft vergaande gevolgen, ook voor Nederland.


Lees meer

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht

De Duitse Tesla-fabriek ligt onder vuur omdat die zich niets aantrekt van het Duitse arbeidsrecht. Zo worden zieke werknemers gekort op hun loon.


Lees meer

Waar gaat het mis in de Duitse economie?

Waar gaat het mis in de Duitse economie?

De Duitse economische groei blijft achter. Met deze knelpunten moet een nieuwe regering aan de gang.


Lees meer

Soapserie 'investeren met de schuldenrem'

Soapserie 'investeren met de schuldenrem'

Wat een misdaadserie gemeen heeft met de Berlijnse politiek legt econoom Carsten Brzeski uit in zijn nieuwe column.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger